производитель полотенцесушителей
Каталог продукции

Як вибрати полотенцесушитель?

полотенцесушительНі для кого вже не секрет, що сьогодні рушникосушарка є важливим атрибутом ванної кімнати. Крім того, що вона виконує функцію сушки вологих рушників і одягу, так ще і забезпечує ефективну вентиляцію, комфорт і нормальну температуру.

Дизайнерські досягнення не перестають нас дивувати, пропонуючи нашому погляду дуже великий вибір рушникосушарок, від різноманітності яких в покупця розбігаються не тільки очі, а й думки і бажання.

Тому, з огляду на різновидність моделей цього устаткування, перед покупкою необхідно ознайомитися з наступними факторами:

 • типи полотенцесушителей
 • матеріал для виготовлення;
 • особливості нагріву;
 • конструкція;
 • форма, розміри, дизайн;
 • яку ціну ви готові заплатити.

 

Сучасні рушникосушарки по типу теплоносія бувають:

 • електричні рушникосушки;
 • водяні;
 • комбіновані.

Усередині електричних рушникосушарок знаходиться сухий тен або нагріваюча рідина. Їх робота полягає в підключенні до мережі електроживлення і вони не залежать від подачі гарячої води. Їх можна встановлювати не тільки у ванній, але і в інших приміщеннях, наприклад, на кухні. А якщо у вас ще й часті перепади подачі гарячої води, то це саме той варіант, що вам потрібен. Також ці моделі оснащені ручним регулятором температури, що дозволить його власнику самостійно контролювати температуру.

Водяні моделі працюють використовуючи виключно гарячу воду. Вони підключаються як до автономного опалення, так і до гарячого водопостачання вашої квартири. Дані моделі повністю залежать від опалювального сезону, вони практичні у використанні і мають велику тепловіддачу.

Особливістю комбінованих рушникосушарок є той фактор, що вони можуть працювати в двох режимах - це водяні прилади з додатковим пристроєм для підключення до електромережі. Вони, незважаючи на те, що мають найвищу ціну, найбільш вигідні в експлуатації.

Таким чином, знаючи всі переваги і недоліки кожного типу, враховуючи індивідуальні особливості своєї квартири, можна зрозуміти, яка рушникосушарка найбільше підходить саме для вашої ванної, щоб це було вигідно, красиво і функціонально.

Дуже важливим аспектом при виборі рушникосушарки є знання в області застосування матеріалу, з якого зроблений цей прилад, а також ступінь його стійкості до корозійних процесів, так як саме це допоможе вам зрозуміти скільки приблизно зможе прослужити дане обладнання.

Найбільш широко застосовуються слідуючі метали при виготовленні рушникосушарок:

 • нержавіюча сталь - це хороший варіант, тому що цей матеріал характеризується довговічністю, надійністю, має гарну теплову потужність і елегантний дизайн;
 • чорна сталь - це самий бюджетний варіант, але є такий недолік, як швидке ушкодження корозією;
 • мідь і латунь - це найдорожчий матеріал. Він характеризується високим коефіцієнтом теплопровідності.

Велике значення при придбанні рушникосушарки має її форма і розміри, так як вони мають різні види підключення і повинні враховуватися з технічними особливостями і дизайном вашої ванної кімнати.

полотенцесушители лесенкиДля виготовлення рушникосушарок, в основному, використовують дві форми - це драбинка і змійовик, але все більше і більше сучасні дизайнери пропонують нашому погляду всілякі конфігурації цих приладів. Яку форму обрати - вирішувати тільки Вам!

Для когось зручніше форма драбинки, так як дозволяє висушити більшу кількість одягу, а для когось - форма змійовика, тому що спосіб установки простіший, ніж в попереднього. Головне, щоб обрана вами рушникосушарка приносила Вам комфорт і гармонійно вписалася в приміщення.

Тепер, знаючи які бувають рушникосушарки, матеріал їх виготовлення, форми, розміри, їх ціни можна з упевненістю купувати дане обладнання, яке внесе у ваше життя трішечки тепла і затишку.

Ми впевнені, що тепер Ви зможете підібрати ту саму ідеальну рушникосушарку, без якої вже не обійтися! Удачі вам!

+38(096) 773 01 37 +38(068) 861 08 05 +38(095) 481 24 67
Создание сайтов STW

Яндекс.Метрика