производитель полотенцесушителей
Каталог продукции

ТІМЕКО

ТІМЕКО  — вітчизняний виробник рушникосушарок, перил і інших виробів з нержавіючої сталі, які доречні як в домашньому побуті так і в рестораннкому, розважальному бізнесі. Товариство з обмеженою відповідальністю "ТІМЕКО" було засновано в 2007 році. 

Компанія  ТІМЕКО  протягом 5 років є провідним виробником рушникосушарок в Україні. Займається повним циклом виробництва, продажу та поставок готових матеріалів для диробництва товарів з хромованих матеріалів.

Полотенцесушилки від ТІМЕКО добре зарекомендували себе і широко використовується в утеплені та декоруванні, як елементи декорації, що мають важливе практичне застосування, запобігають поширенню вологості, попереджують винекнення грибків і надмірної вологості в ванній кімнаті. 

Наша команда представляє собою висококваліфікованих фахівців з багаторічним досвідом роботи, що володіють практичними знаннями і навичками в галузі технологій виробництва рушникосушарок і виробів з хромованих матеріалів.

Наше виробництво:
Виробничі потужності знаходяться на території 1000кв.м. У процесі  виробництва ми використовуємо труби Європейських виробників Італії та Іспанії марки  AISI304 що відповідає марці сталі 08Х18Н10. Використовуємо труби 10Х1.5, 12Х1.5, 14Х1.5 ,16Х1.5, 18Х1.5, 20Х1.5 ,20Х1.5, 20Х2 ,25Х1.5, 25Х3, 30Х1.5  30Х2, 32Х1.5,  32Х2, 32Х3, 38Х1.5, 38Х2, профільні труби 30Х10Х1.5,  30Х30Х2, 40Х40Х2 дана труба постійно знаходиться на складі виробнитва. Ми постійно вдоскона люєм та модернізуємо наше виробництво  при повномуму виконанні технологічних норм, що дає змогу отримати високу якість продукції.

Наша продукція нараховує більше 350 видів рушникосушарок, перильних конструкцій та поручнів. Виготовлена згідно з ТУ У 25.9-3054018111-001-2015.

Наші зобов'язання не обмежуються виробництвом і постачанням високоякісної продукції. Ми вважаємо своїм обов'язком розробляти і впроваджувати інноваційні продукти, що відрізняються все більш високими експлуатаційними характеристиками і більш тривалим терміном служби. Тому ми співпрацюємо з іншими представниками нашої галузі для обміну досвідом, керівництва та підтримки професійної освіти та розвитку сектора хімічної та металургійної промисловості.

Клієнтами компанії ТІМЕКО є великі розважальні компрекси, готелі, кінотеатри, басейни, сауни, а також роздрібні для кожної оселі. Ми пропонуємо найрізноманітніший вибір в ціновій політиці і втілимо в металі будь-яку вашу дизайнерьську задумку.

 

МИ пропонуємо: 


Стандарні рушникосушарки знаходяться на складі термін виконання стандартного замовлення з нестардатним підключенням та кріпленням 1-2 робочих  дні, дизайнерські 5 днів ,  дизайнерські без наявності даної труби у нас на складі 10-днів.

Всі рушникосушарки проходять випробування під тиском 20 атмосфер, ми гарантуємо високу якість поліровки наших виробів.

Будь яку рушникосушарку нашого виробництва є можливість обладнати елекричним теном різної потужності  в залежності від потужності виробу.
За явних ознак течі та електрокорозії бажано терміново звернутися до нас  ми відновити виріб ,повторноно ми не відновлюємо.    

 

Гарантії:


Гарантія відповідності. Продукція відповідає усім діючим стандартам якості в т.ч. ЄС, що підтверджується Декларацією про відповідність. 
Гарантія ціни. Ми гарантуємо, що Ви отримаєте продукцію відмінної якості за найбільш вигідною ціною. 
Терміни виготовлення. Процес виготовлення продукції максимально автоматизований, що дозволяє скоротити термін виробництва. 
Крім того, ТІМЕКО має власний парк автотранспорту. Це дозволяє своєчасно виконати замовлення. 
Підтримка. Ми надаємо консультаційну підтримку нашим партнерам і клієнтам з питань вибору відповідної марки продукції. 
Висококваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом роботи. 
Термін експлуатації ми гарантуємо 5-років для автономних систем опалення, для централізованих систем опаллення 3-роки.

 

Ми КРАЩІ, тому що:


Робимо Ваш бізнес більш конкурентоспроможним, підвищуючи ефективність процесів виробництва і зберігання. 
Використовуємо перевірені технології виготовлення продукції, які орієнтовані на вирішення Ваших ключових задач.

 

Успішно впроваджуємо нові технології в національне виробництво!

+38(096) 773 01 37 +38(068) 861 08 05 +38(095) 481 24 67
Создание сайтов STW

Яндекс.Метрика