производитель полотенцесушителей
Каталог продукции

Рушникосушки ТIМЕКО

Виробнича компанія ТІМЕКО пропонує Вашій увазі сушки для ванни, перила, поручні, ручки та іншу продукцію виготовлену із нержавіючої сталі.

На протязі багатьох років ми залишаємося ведучою компанією в Україні по виробництву сушок для ванної із нержавіючої сталі. Наша продукція відмінно зарекомендувала себе та широко застосовується для обігріву і декор ванних кімнат. Якісні та оригінальні рушникосушки надійно захищають оселю від розповсюдження вологи та здатні попередити виникнення грибків та плісняви.

Умовно сушки для ванни можна розділити на типові, тобто ті котрі найбільш часто встановлюють в ванних кімнатах та дизайнерські, котрі ми виготовляємо з урахуванням усіх Ваших побажань.

Варто відзначити, що кожну виготовлену нами рушникосушку можна додатково обладнати електричним теном. Потужність тена напряму залежатиме від потужності замовленої сушки.

Саме в нашій компанії Ви маєте можливість купити якісну сушку для ванни із нержавіючої сталі за доступною ціною. Ми гарантуємо помірні ціни, високу якість продукції, мінімальні строки виготовлення та доставки.

Купити рушникосушарку для ванни в нас дуже просто, Вам необхідно лише вибрати модель яка прийшлась Вам до вподоби та зв'язатися з нами будь-яким зручним способом.

Якщо на нашому сайті Ви не знайшли ту модель, яку б хотіли або Вас цікавить індивідуальний дизайн, колір, конфігурація, то просто пришліть нам свої ескізи або зателефонуйте нам і ми з радістю допоможемо Вам.

Перш ніж купувати сушку для ванни варто точно визначитися з тим, яку вона матиме форму. Найбільш практичними в застуванні є моделі у вигляді драбинки. Їх зручність та практичність зумовлена тим, що маючи відносно невеликі габарити на них можна розмістити велику кількість вологих рушників, шкарпеток, білизни та іншого. Слід зауважити що така рушникосушарка має велику площу обігріву, чим забезпечує сухість та тепло в ванній кімнаті.

Не менш популярними серед споживачів є рушникосушки у вигляді змійки. Їх перевага – це низька ціна та легкість в монтуванні.

В будь якому разі, яку б модель сушки для ванни Ви не вибрали, типову чи дизайнерську – головне пам'ятайте, що вона повинна гармонічно вписатися в загальну концепцію кімнати та не займати багато місця

 

прайс

+38(096) 773 01 37 +38(068) 861 08 05 +38(095) 481 24 67
Создание сайтов STW

Яндекс.Метрика