производитель полотенцесушителей
Каталог продукции

Вироби з нержавіючої сталі

На сьогоднішній день дуже популярні вироби з нержавіючої сталі, які чудово вписуються і доповнюють будь-який дизайн, практичні і довговічні у використанні.

Це й не дивно, враховуючи переваги нержавійки:

  • тривалий термін застосування,
  • міцність і надійність;
  • естетичний вигляд;
  • відповідність гігієнічним вимогам;
  • висока корозійна стійкість;
  • легкість в їх формуванні;
  • стійкість до подряпин.

Тому вже довгі роки вироби з нержавійки застосовуються в різних сферах - квартирах, офісах, магазинах, дачних котеджах, готелях, кінотеатрах, аптеках. Вони красиві, зручні і надають сучасності вашій будівлі.

Перила з нержавіючої сталі

Компанія ТІМЕКО вже багато років спеціалізується на виготовленні виробів з нержавіючої сталі і пропонує досить широкий асортимент таких виробів - рушникосушарки різної конфігурації, перила на сходи, поручні, ручки, електричні тени.

Наші фахівці, використовуючи тільки якісні матеріали і сучасне устаткування, забезпечать Вам високу якість запропонованої продукції і допоможуть втілити в життя ваш задум.

Рушникосушарки з нержавіючої сталі - відмінний вибір кожного. Це гарний сучасний елемент дизайну ванної кімнати, бездоганний стиль, тепло і затишок. Причому, основна частка комфорту Вашої ванної залежить саме від того, наскільки вдало ви підібрали рушникосушарку, яка не тільки буде виконувати функцію тепла і комфорту, але і допоможе запобігти появі грибка у ванній кімнаті. Ми допоможемо Вам зробити правильний вибір при покупці і підібрати вироби з нержавійки потрібної вам конфігурації.

У нас ви можете придбати електричні тени з нержавійки різної потужності в залежності від потужності виробів за найвигіднішими цінами. Вибір електричних тенів має ряд переваг:

  • ви самостійно можете управляти роботою обігрівального елементу;
  • високоякісне антикорозійне покриття;
  • швидкість нагріву.

Компанія ТІМЕКО виготовить для вас міцні поручні з нержавіючої сталі для перил і огороджень. Нашими виробами, встановленими на сходах, балконах, вам буде забезпечена безпека і комфортність.

Перила з нержавіючої сталі - це в першу чергу, захист для безпечного спуску сходами, а також практичне і вдале доповнення інтер'єру будь-якої будівлі. Вироби з нержавіючої сталі - це надійність, ексклюзивність, сучасність, якість і доступні ціни. Купуючи наші конструкції, ви робите правильний вибір. Ми знаємо як прикрасити ваш інтер'єр! Ми запропонуємо найкраще!

 

+38(096) 773 01 37 +38(068) 861 08 05 +38(095) 481 24 67
Создание сайтов STW

Яндекс.Метрика